Wszystkie bestsellery
  • Banner

  • Banner

    SeoHost.pl
  • Nowy

HILDA laser krzyżowy 4D 16 linii 2 baterie

439,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

HILDA Laser krzyżowy samopoziomujący zielony z pilotem

Samopoziomująca poziomica laserowa wszechstronnego zastosowania, nadaje się do pracy wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz. Pomocny laser do prac na ścianach sufitach, w pionie, poziomie jak i skosach.

Zielony laser 4D firmy HILDA

Laser samo poziomujący i krzyżujący się pionowo i poziomo, wysoka precyzja

Wszechstronny, samopoziomujący się laser (4 D) z funkcją blokady wiązki.

Laser pozwala na ustalenie poziomów i pionów wyświetlając 16 lini w kolorze zielonym. Można stosować Laser wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz. Urządzenie posiada zasilanie z wewnętrznego akumulatora lub z dołączonego zasilacza sieciowego. Rewelacyjne urządzenie dla każdego kto potrzebuje szybko i dokładnie wyznaczyć pionowe czy poziome linie. Pomocny przy remontach, na budowach, przy montażu płyt gipsowo-kartonowych, cokolików, układania płytek, zawieszania obrazów, szafek, murowania ścian, budowania ścianek działowych, konstrukcji drewnianych, blaszanych, osadzania drzwi, okien itp.

Samopoziomująca poziomica laserowa

Nadaje się do pracy wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz. Pomocna do prac na ścianach, sufitach, w pionie poziomie jak i skosach.

Czym jest laser liniowy?

Pod wszystkimi tymi nazwami (laser liniowy, laser krzyżowy) kryją się te same narzędzia - instrumenty pomiarowe, które emitują dwie lub więcej linie laserowe. Lasery liniowe są przeważnie ustawione do siebie pod kątem prostym, tak więc padające na ścianę linie tworzą krzyże z ramionami przecinającymi się pod kątem 90 stopni. Wszystkie lasery krzyżowe w ofercie są narzędziami samopoziomującymi - wyposażonymi w kompensatory magnetyczne, które ustawiają wyświetlane linie dokładnie w pionie i poziomie bez potrzeby ręcznego poziomowania. Laser liniowy jest precyzyjnym narzędziem pomiarowym, który pozwoli w krótkim czasie wykonać wiele prac, jest niezastąpiony przy przy układaniu glazury, malowaniu ścian i tapetowaniu, wieszaniu obrazów, montażu półek i haczyków, wieszaniu szafek czy też montażu oświetlenia.

Szczegóły produktu
10 Przedmioty
15 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku