Wszystkie bestsellery
  • Banner

  • Banner

    SeoHost.pl

Podajnik do etykiet Aplikator Etykiet Etykieciarka

AL-1150D

697,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

VEVOR automatyczny dyspenser etykiet 140 mm

Przenośny aplikator Dozownik etykiet AL-1150D

Dyspenser etykiet posiada automatyczny system, który pozwala na efektywniejsze i wygodniejsze odklejanie etykiet. Bez zagnieceń i zadrapań na etykiecie oraz bez żmudnego zmęczenia i bólu mięśni podczas odklejania etykiet jedna po drugiej. Nasza maszyna spełnia potrzeby etykietowania różnych branż i pozwala na wykonanie dużej ilości pracy w krótkim czasie.

System automatyczny

Dyspenser etykiet posiada elektroniczny system sterowania. Druga etykieta jest automatycznie wysuwana po usunięciu pierwszej etykiety. Automatyczny czujnik może szybko wykryć i odkleić etykietę.

Licznik LED

6 cyfrowy wyświetlacz LED wykonuje automatyczne zliczanie, abyś mógł obserwować sytuację na etykietach w czasie rzeczywistym. Zakres zliczania: 0-999999. Pomaga skutecznie zwiększyć wydajność.

Silna zdolność adaptacji

Długość etykiety i prędkość etykietowania naszego aplikatora etykiet można dostosować do wymagań, a przycisk funkcyjny jest łatwy w obsłudze. Dostępna długość etykiety: 3-150 mm, Szerokość etykiety: 4-140 mm. Zewnętrzna średnica etykiety: mniej niż 250 mm, Średnica wewnętrzna: 25/50 mm lub więcej.

Wysoka jakość i bezpieczeństwo

Wysokiej jakości materiał naszego aplikatora do etykiet płaskich składa się ze stali nierdzewnej i stopu aluminium. Dzięki wbudowanemu bezpiecznikowi i zabezpieczonemu wyłącznikowi możesz obsługiwać urządzenie w pełni bezpiecznie.

Łatwa obsługa

Dyspenser etykiet na rolkach jest wyposażony w przezroczystą folię, która ułatwia odklejanie etykiet bez zmarszczek i zadrapań. Bez skomplikowanej procedury, tylko wtyczki i od razu możesz zacząć pracę.

Obszerne użycie

Idealny dyspenser etykiet stosowany w przemyśle odzieżowym, sprzęcie elektronicznym, logistyce magazynowej, przemyśle chemiczno-farmaceutycznym itp.

Specyfikacja:

Model: AL-1150D

Napięcie: 220 V

Wyświetlacz: 6 cyfrowy LED

Zakres zliczania: 0-999999

Prędkość etykietowania: 1-8m/min

Średnica wewnętrzna: > 25/50 mm

Średnica zewnętrzna: <250 mm

Długość etykiety: 3-150 mm

Szerokość etykiety: 4-140 mm

Waga: 4,5 kg

Wymiary produktu: 21 x 30 x 29 cm

Szczegóły produktu
13 Przedmioty
15 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku