Wszystkie bestsellery
  • Banner

  • Banner

    SeoHost.pl

Prysznic Solarny Ogrodowy Natrysk Basenowy 35L

1 397,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

✔️ Temperatura wody jest regulowana: gorąca woda w zbiorniku z wodą miesza się z zimną wodą z węża ogrodowego za pomocą miksera jednobiegunowego. Dlatego temperatura wody może być stale dostosowywana do twoich potrzeb.

✔️Najlepszą ekspozycja na słońce: wystarczy podłączyć prysznic słoneczny do standardowego węża ogrodowego, można natychmiast napełnić 35 litrowy zbiornik na wodę, a wszyscy członkowie rodziny mogą cieszyć się orzeźwiającym prysznicem.

✔️Oszczędność energii i ochrona środowiska: nadaje się do spędzania czasu w ogrodzie i na basenie. Jest to jeden z najnowszych osiągnięć w zakresie ogrzewania wody bez energii zewnętrznej i nie jest wymagane podłączenie elektryczne.

✔️Lekki i łatwy w instalacji: ten prysznic ogrodowy wykonany jest z odpornego na promieniowanie UV tworzywa sztucznego, łatwego do demontażu i łatwego transportu. Dzięki połączeniu śrubowemu na podstawie można go szybko zmontować i zdemontować, prysznic można zainstalować na stałe. Wszystko, co musisz zrobić, to przymocować go od dołu za pomocą 4 śrub, wyregulować w górę i w dół, i możesz go użyć.

✔️Prysznic na zewnątrz zajmuje niewiele miejsca: łatwy w użyciu, nadaje się do odkrytych basenów, ogrodów i kempingów.

Każdy właściciel basenu ogrodowego powinien pomyśleć o prysznicu solarnym. Odpowiednio stosowana chemia basenowa nie jest niebezpieczna dla naszej skóry czy oczu. Warto jednak w tym przypadku dmuchać na zimne i po zakończonej zabawie w basenie opłukać się wodą z prysznica solarnego. Twoja skóra będzie wdzięczna. Chlor na niektórych może działać uczulająco, np. wysuszyć skórę, czy podrażnić oczy, po to właśnie jest prysznic w twoim ogrodzie.

Jeżeli nie jesteś posiadaczem basenu ogrodowego prysznic będzie idealnym rozwiązaniem dla ciebie i dzieci w upalne dni. Woda z węża ogrodowego ma z reguły niską temperaturę i nie jest przyjemna. Z prysznicem ogrodowym nie będziesz miał tego problemu. Woda w nim może być ciepła lub letnia. Chyba nikt nie wyobraża sobie lata bez wyjazdu nad jezioro czy morze. Teraz możesz leżeć w swoim ogrodzie, opalać się, bawić z dziećmi, a od czasu do czasu schłodzić pod prysznic ogrodowy. Uwierz nam to świetna sprawa. Może również posłużyć do zabawy dla dzieci.

Nasz podgrzewany energią słoneczną prysznic może pomieścić 35 litrów wody. Duży zbiornik na wodę może zaspokoić twoje codzienne potrzeby. Zasilany energią słoneczną prysznic wykorzystasz na zewnątrz przed lub po relaksującej kąpieli w basenie. Z łatwością podłączysz go do węża ogrodowego lub zbiornika z wodą. Zebrana woda będzie ogrzana skumulowaną energią słoneczną, a jej temperatura sięgnie nawet 60°C. Dodatkowymi zaletami będą słuchawka i kran. Zapewniamy również 4 śruby, by zamontować prysznic do podłoża. Estetyczny wygląd z łatwością wpasuje się w teren wokół basenu. Cały prysznic wykonany jest z materiału PVC który zapewnia absolutną odporność na warunki atmosferyczne oraz wyjątkowa trwałość.

Szczegóły produktu
10 Przedmioty
15 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku