Wszystkie bestsellery
  • Banner

  • Banner

    SeoHost.pl

UNIWERSALNA ZAŚLEPKA PASA WTYK WTYCZKA ZAŚLEPKA

14,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

UNIWERSALNA ZAŚLEPKA PASA WTYK WTYCZKA ZAŚLEPKA

Praktyczna zatyczka pasa samochodowego która skutecznie wycisza i wyłącza kontrolkę niezapiętych pasów w samochodzie. Nowy wysokiej jakości wyłącznik czujnika pasów bezpieczeństwa. Przydatny gdy przewozisz bagaż na miejscu pasażera, lub zwierzęta, a auto "widzi" na siedzeniu osobę i sygnalizuje to głośnym "BIP BIP BIP". Wtyk jest uniwersalny, pasuje do większości pojazdów zarówno osobowych, dostawczych czy też ciężarowych.

Zatyczka oprócz podstawowego zadania wyłączenia czujnika sygnalizacji nie zapięcia pasów pełni funkcję stylowego gadżetu w postaci otwieracza do butelek kapslowanych ( napoje butelkowane, piwo ).

Przestrzegamy, że "wtyk wyłącznika alarmu pasów bezpieczeństwa" jest przedmiotem służącym wyłącznie do stosowania w przypadkach innych niż podróż osoby na siedzeniu.  Stosowanie i wykorzystywanie tego gadżetu w inny sposób może zagrozić bezpieczeństwu podróży i narazić na konsekwencje prawne wynikające z ustawy Prawo o Ruchu Drogowym. Zastosowanie  inne niż opisane, tylko na własną odpowiedzialność.

Zaślepki wtyczka klamra pasów bezpieczeństwa.

Szczegóły produktu
9 Przedmioty
15 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku