Wszystkie bestsellery
  • Banner

  • Banner

    SeoHost.pl

STARTER BOOSTER ROZRUCH POWER BANK 13000 mAh

UTRAI Jstar mini

547,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

AWARYJNY STARTER AUTO BOOSTER ROZRUCH POWER BANK

UTRAI Jstar mini urządzenie rozruchowe 13000 mAh

Urządzenie do awaryjnego uruchamiania samochodu. Ożyw swój samochód w kilka sekund. Prąd szczytowy 1000A. Nadaje się do silnika benzynowego i wysokoprężnego. Benzyna 6l i 4.5l Diesel. Nie tylko samochód!. Power Bank z funkcją rozruchu wspomaga odpalenie auta, motoru, motorówki, z rozładowanym akumulatorem. Posiada funkcje latarki oraz sygnalizatora ostrzegawczego. Dodatkowo urządzenie może służyć jako przenośny bank energii dla wielu urządzeń elektronicznych takich jak: laptopy, tablety, telefony komórkowe, GPSy i inne. Wysoka jakość wykonania. Nowoczesny design. Wskaźnik naładowania baterii. Łatwe uruchamianie nawet w temperaturze - 20° c + 75 ° c. Ergonomiczny kształt, miękka guma i delikatna konsystencja, wygodne i antypoślizgowe.

Specyfikacja:

Prąd szczytowy: 1000A

Pojemność: 13000 mAh

Wyjście USB 1 i 2

Wyjście Type-C

Wyjście AC: 230V / 50Hz

Temperatura pracy: -20 ℃ +75 ℃

Latarka: oświetlenie, SOS, stroboskop

W zestawie

1. Urządzenie do awaryjnego uruchamiania

2. Inteligentne zaciski

3. Kabel Micro USB

4. Instrukcja

5. Opakowanie detaliczne

Uwaga:

1. Jeśli nie możesz uruchomić samochodu, odczekaj co najmniej 30 sekund i spróbuj ponownie.

2. Upewnij się, że 3 do 4 wskaźniki LED zapalają się przed uruchomieniem pojazdu.

3. Sprawdź stan ładowania, ładuj najmniej co trzy miesiące i naładuj go na czas.

4. Upewnij się, że urządzenie do uruchamiania awaryjnego samochodu, lampka kontrolna jest powyżej 50% przed uruchomieniem pojazdu.

5. Podłącz czerwony zacisk do (+) akumulatora samochodowego i podłącz czarny zacisk do ujemnego zacisku (-) akumulatora samochodowego.

6. Włącz przycisk start samochodu, uruchom samochód i wyjmij kable z akumulatora.

Urządzenie do awaryjnego uruchamiania może uruchomić pojazdy 12V w ciągu kilku sekund. Nadaje się do wszystkich samochodów, ciężarówek, motocykli, łodzi, RV lub ciągników.

Urządzenie do awaryjnego uruchamiania może ładować urządzenia elektroniczne, takie jak drony, drukarki, lampy biurkowe, laptopy, aparaty fotograficzne i odkurzacze etc.

Wysokiej jakości płytki drukowane i baterie litowe, inteligentne chipy i przewody rozruchowe są chronione przez zabezpieczenie obwodu. Inteligentny kabel chroni przed zwarciem, przegrzaniem, przepięciem, przeładowaniem, głębokim rozładowaniem, przetężeniem i odwrotną polaryzacją.

Wbudowane światło LED. Małe i lekkie do przechowywania w skrzynce narzędziowej. Latarka LED może przełączać się między trybami oświetlenia, stroboskopu i SOS w różnych okolicznościach.

Szczegóły produktu
10 Przedmioty
Zobacz także
15 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku