Wszystkie bestsellery
  • Banner

  • Banner

    SeoHost.pl

Hantle zestaw regulowany 24 KG

1 365,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

Specjalny szybki wymienny sprzęt do fitnessu

Wysokiej jakości regulowane hantle, które zostały zaprojektowane, aby wzmocnić twoją siłę i zbudować mięśnie.

W porównaniu do normalnych hantli, nasze hantle mają regulowany ciężar w zakresie od 2,5 - 24 kg.

Z naszymi hantlami nie musisz się martwić, że twój dom jest wypełniony wieloma hantlami, wystarczy jeden z naszych hantli.

Zbudowany ze stalowych obciążników pokrytych tworzywem sztucznym i podstawy PP, o wysokiej odporności na erozję, trwały i wytrzymały, niełatwy do złamania, zaprojektowany do długotrwałego użytkowania. Obrót pokrętła na dwóch końcach hantli umożliwia natychmiastową regulację ciężarów od 2,5-24 kg w krokach co 1 kg. Radełkowany uchwyt jest antypoślizgowy i wygodny. Elegancki wygląd odpowiedni dla unisex.

W zestawie jedna trwała podstawa z zatrzaskiem. Ze względów bezpieczeństwa płytkę z ciężarkami można zmienić tylko wtedy, gdy hantle znajdują się na podstawie. Bezpieczne blokady (jak pokazano na zdjęciu) chronią obciążniki przed wypadnięciem podczas ćwiczeń. Ten zestaw hantli jest odpowiednikiem 15 hantli o różnych ciężarach. Dzięki naszym regulowanym hantlom nie musisz się już martwić, że ilość hantli może zaśmiecać przestrzeń treningową. Nadaje się do wykonywania podstawowych treningów ciała i ciężkich, podnoszenia nóg, w celu poprawy siły rdzenia.

Regulowana sztangielka składa się z gryfu, 10 talerzy oraz podstawki. Przyrząd jest idealnym rozwiązaniem dla osób ćwiczących w domu i na sali treningowej, zastępując cały stojak tradycyjnych hantli. Innowacyjny system montowania talerzy. Wystarczy odłożyć sztangielkę na podstawkę i ustawić pokrętłem pożądane obciążenie, a następnie wyciągnąć sztangielkę. Po wyciągnięciu będą znajdować się na niej talerze odpowiadające ustawieniu, które wybraliśmy.

Szybka i łatwa zmiana obciążenia. Konstrukcja sztangielki nie ogranicza ruchów i daje możliwość wykonania tych samych ćwiczeń, które można wykonać z typowymi hantlami. W przeciwieństwie do zwykłych sztangielek nie ma konieczności rozkręcania obciążeń, co oszczędza czas i pozwala na wykonywanie ćwiczeń w super seriach lub seriach łączonych.

Specyfikacja Produktu:

Materiał: stal, guma, tworzywo sztuczne

Talerze: stalowe, pokryte tworzywem sztucznym

Waga: 2 x 24kg

Zakres regulacji obciążenia: 2,5 - 24 kg

Liczba możliwych kombinacji : 15

Przyrost: 1 kg

Zakres regulacji: 2,5/3,5/4,5/5,5/6,5/8/9/10/11,5/13,5/16/18/20,5/22,5/24kg

Wymiary pojedynczej hantli: 40 x 20 x 23 cm (dł. x szer. x wys.)

Zawartość paczki:

2 regulowane hantle

Szczegóły produktu
6 Przedmioty
15 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku