Wszystkie bestsellery
  • Banner

  • Banner

    SeoHost.pl

GRILL WISZĄCY OGRODOWY TRÓJNÓG PALENISKO OKRĄGŁY

657,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

Wiszący grill ogrodowy do ogrodu lub na działkę

Wytrzymały grill z paleniskiem otworzy sezon na ogrodowe grillowanie

Duża powierzchnia grilla, regulowana wysokość i stabilna konstrukcja statywu. Grill (φ 52 cm) wystarcza na ok. 6 do 10 osób, a można grillować dużo jedzenia w tym samym czasie. Regulacja wysokości za pomocą łańcucha za pomocą koła pasowego działa bardzo skutecznie. Podczas grillowania łańcuch nie jest bardzo gorący, co jest bezpieczne. Górna część stojaka wyposażona jest w mały trójkąt druciany, który stabilizuje ramę, dzięki czemu grill jest bardzo stabilny. Wszechstronny i idealny na zewnątrz. Nasz zestaw do grilla wyposażony jest w palenisko grzewcze, które można stosować samodzielnie. Wyposażony w ruszt do gotowania, może być używany jako grill. Możesz również wyjąć ruszt do grilla i powiesić kociołek bezpośrednio za pomocą łańcucha. Ten elastyczny zestaw jest idealny do biwakowania. Zestaw do grillowania jest łatwy w instalacji i demontażu, a także łatwy do przenoszenia. Okrągły grill może być ustawiony tak, aby każdy wokół miał do niego dostęp.

Wysokiej jakości materiały i przyjazny dla użytkownika design. Obrotowy grill wykonany jest z solidnej ramy statywu i pokryty farbą odporną na ciepło. Palenisko wykonane jest ze stali. Palenisko wyposażone jest w uchwyt, dzięki czemu możemy go wygodnie nosić. Trawnik nie pali się pod paleniskiem. Konstrukcja grilla składa się z pojemnego rusztu, paleniska oraz długich i stabilnych nóg, które są odpowiednio zabezpieczone wspornikiem na wypadek rozsuwania. Trawnik pozostaje zielony bez czarnych plam, co jest dobre dla ochrony środowiska. skrzynia paleniskowa może być używana samodzielnie jako piec grzewczy i oferuje wystarczająco dużo miejsca na węgiel drzewny i drewno, a także wystarczającą ilość ciepła do grillowania.

Uwagi: Podwieszany grill z naszej oferty jest produktem przystosowanym do wysokich temperatur. Ten grill jest bardzo gorący w użyciu. Nie ruszaj go podczas pracy. Zawsze używaj żaroodporne rękawice podczas napełniania węgla drzewnego. Ponieważ ten produkt zawiera elementy wykonane ze stali lub żeliwa, powierzchnia starzeje się i rozwinie rdzę powierzchniową w czasie, gdy tylko zostanie wystawiona na działanie naturalnych elementów pogodowych. Należy się tego spodziewać i nie powoduje to żadnych błędów urządzenia. Ze względów bezpieczeństwa zaleca się sprawdzenie tego produktu pod kątem oznak zmęczenia i uszkodzenia przed każdym użyciem.

Pakiet zawiera:

miska: średnica 60 cm

ruszt: średnica 52 cm

Wysokość statywu: 152 cm

Regulowany łańcuszek: 200 cm)

Masa netto produktu: 7.19 kg

Akcesoria są kompletne i gotowe do użycia

Szczegóły produktu
10 Przedmioty
15 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku