Wszystkie bestsellery
  • Banner

  • Banner

    SeoHost.pl

Podgrzewacz wody Grzałka basenowa 11KW 220V

11KW 220V SPA

1 397,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

Elektryczna grzałka do wody podgrzewacz wody

Podgrzewacz wody do basenu grzałka

Grzałka basenowa 11KW 220V SPA

VEVOR 11KW 220V elektryczny cyfrowy bojler termostat grzałka basenowa SPA jacuzzi wanna ogrzewanie regulowana temperatura

Ten automatyczny grzejnik do basenu oferuje niezawodne działanie. Może być używany przez długi czas. Wrażliwy czujnik temperatury i system samokontroli. Dzięki tej cyfrowej grzałce basenowej będziesz cieszyć się wygodną kąpielą w wolnym czasie. Regulowana temperatura. Wygodnie możesz obserwować zmianę temperatury na wyświetlaczu LCD w dowolnym momencie i można łatwo dostosować wartość ustawienia przez ekran dotykowy. Elektryczny podgrzewacz SPA będzie automatycznie kontrolować temperaturę w przedziale od 71.6 °F-122 °F (22 °C-50 °C). Dzięki inteligentnemu czujnikowi temperatury system ogrzewania jest zawsze pod kontrolą i utrzymuje temperaturę wody bez wahań temperatury.

Inteligentna funkcja samokontroli wykrywa automatycznie temperaturę, aby osiągnąć ustawioną temperaturę, ale także nadzoruje stan operacyjny grzejnika w przypadku braku wody. Jeśli grzejnik ma ryzyko wysokiej temperatury, system ogrzewania przestanie działać. Ta konstrukcja pomaga zachować bezpieczeństwo podczas korzystania z urządzenia. Termostat basenowy nie jest skomplikowany w instalacji. Szczegółowa instrukcja montażu. Można podłączyć grzejnik z pompą co najmniej 1.5HP (1.1KW) mocy.

Szerokie zastosowanie. Ten wysokiej jakości elektryczny podgrzewacz wody do basenu jest powszechnie używany w pomieszczeniach i na zewnątrz, szczególnie w basenach, basenach SPA i wannach. Cyfrowy system ogrzewania utrzymuje stałą i komfortową temperaturę. Dla lepszego efektu ogrzewania, jest zalecane, aby użyć tego jacuzzi bojler na okres nie dłuższy niż 1981 galonów (7.5 środków budowy zaufania) sprzęt do basenów. Proszę nie używać grzejnika w słonej wodzie, kwaśnej wodzie lub woda alkaliczna.

Jeśli temperatura wody lub obudowy termostatu przekroczy 60 ° C, urządzenie zabezpieczające przed wysoką temperaturą natychmiast się wyłączy. Gdy przepływ jest niski lub ciśnienie wody jest niewystarczające, termostat automatycznie wyłącza dopływ prądu i zapobiega uszkodzeniu termostatu przez przegrzanie. Gdy tylko poziom wody jest niski (ciśnienie wody poniżej 20 kPa), przełącznik czujnika ciśnienia przerywa zasilanie.

Typ: ST-11 bojler termostat

Materiał: stal nierdzewną 304, rurka ze stali nierdzewnej

Rozmiar produktu: 475 × 100 × 355 mm

Moc: 11 KW

Prąd: 50A

Napięcie wejściowe: 220V

Wydajność: mniej niż 7.5 CBM

Interfejs średnica: 50mm

Waga produktu: 7.5 kg

1 x grzałka basenowa

2 x interfejs

1 x instrukcja obsługi

Uwaga: bez pompy wodnej, musisz samodzielnie przygotować pompę wodną.

Szczegóły produktu
5 Przedmioty
15 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku