Wszystkie bestsellery
  • Banner

  • Banner

    SeoHost.pl

BIEŻNIA ELEKTRYCZNA SKŁADANA POD ŁÓŻKO

2 297,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

BIEŻNIA DOMOWA ELEKTRYCZNA LCD SKŁADANA

BIEŻNIA ELEKTRYCZNA DOMOWA SKŁADANA PAS BIEGOWY

VEVOR Bieżnia z pilotem

Składana bieżnia do chodzenia w domu i biurze, jest cienka i lekka po złożeniu. Można ją łatwo umieścić pod sofą, łóżkiem lub po prostu umieścić w rogu. Doskonała do domu, biur i akademików.

Ta inteligentna bieżnia nie wymaga montażu. Możesz ćwiczyć na niej, gdy tylko nadejdzie paczka. Można ją łatwo przenosić za pomocą wygodnych kół transportowych.

Cyfrowy wyświetlacz i pilot zdalnego sterowania:

Korzystaj z cyfrowego wyświetlacza LED który pokazuje czas, kalorie, dystans i prędkość. Pilot zdalnego sterowania jest wygodny. Prosta obsługa, będziesz cieszyć się wspaniałym bieganiem na naszych bieżniach. W zestawie znajduje się pilot zdalnego sterowania.

Pas spacerowy amortyzujący:

Bieżnia do domu. Szeroki pas do ćwiczeń zapewnia duży obszar spacerowy, co oznacza, że bieganie będzie bezpieczniejsze. Szerokość paska: 36 cm. Pas do ćwiczeń z wieloma miękkimi warstwami (7 warstw). Nowe materiały ABS i stal nierdzewna Q-235 sprawiają, że jest trwały, bardzo cienki i lekki. Maksymalna pojemność wynosi do 100 kg.

Przenośny, do przenoszenia i przechowywania:

Składane bieżnie do biegania. Nie ma potrzeby montażu przed użyciem. Dwa ciche koła u podstawy tej przenośnej bieżni ułatwiają przenoszenie i przechowywanie. Można uruchomić w innym miejscu, jak pokój dzienny, gabinet, ogród, itp. Składana poręcz daje więcej ochrony i bezpieczeństwa podczas ćwiczeń.

Cicha i długa żywotność:

Wyposażona w silnik szczotkowy o mocy 500W i inteligentny układ scalony, ma niskie zużycie energii i długą żywotność. Pracuje cicho podczas pracy bez przeszkadzania swoim współpracownikom lub rodzinie. Bardziej stabilny niż silnik bezszczotkowy.

Składana poręcz:

Nasza maszyna, bieżnia do domu, może pracować z poręczą lub nie. Wyposażona w zatrzymanie awaryjne, klip czerwony w razie awarii. Bieżnia zatrzyma się.

Uwaga: przed użyciem należy zainstalować blokadę bezpieczeństwa, w przeciwnym razie bieżnia nie będzie działać.

Specyfikacja:

Kolor: czarny lub czerwony

Moc: 500W

Prędkość: 1-6.0 km/h

Wydajność: 220 kg/100 kg

Rozmiar paska: 1120 x 360 x 1.4 mm

Całkowity rozmiar: 140 x 56 x 1 1 cm

W paczce:

bieżnia z poręczą

pilot zdalnego sterowania (nie dołączona bateria przycisku: CR2032 +)

Szczegóły produktu
10 Przedmioty
15 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku