Wszystkie bestsellery
  • Banner

  • Banner

    SeoHost.pl

Fontanna wodospad z LED do basenu stawu ogrodu

45 cm

657,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

Wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej 304 i polerowana. Solidna i trwała. Z wysokiej jakości stali nierdzewnej fontanna jest odporna na działanie chlorowanej wody i dzięki temu bardzo trwała. Stylowa zakrzywiona konstrukcja. Pięknie wygląda i gwarantuje dobry przepływ wody. Szybka i prosta instalacja. Możesz zainstalować go w swoim basenie, stawie ogrodowym, oczku wodnym lub gdziekolwiek chcesz. Szerokie zastosowanie. Ta fontanna basenowa będzie ozdobnym dodatkiem. Kup naszą fontannę już teraz i ciesz się uspokajającym dźwiękiem i widokiem spływającej wody!

Wyposażona w pasek LED o zmieniających się kolorach, zapewnia szczególne piękno i elegancję w nocy. Zdobądź teraz i ciesz się jego pięknym i stylowym wyglądem. I po prostu ciesz się kojącym dźwiękiem i widokiem spadającej wody!

Prostokątna fontanna basenowa ze światłem LED Strip. 18 różnych kolorów możesz zmieniać za pomocą pilota RF, zawiera funkcję jasności, koloru i prędkości trybów, aby zagwarantować najlepsze wrażenia.

Stały przepływ wody. Ta fontanna basenowa została specjalnie zaprojektowana, aby zagwarantować stały, równomierny przepływ wody. Przy ciśnieniu pompy wodnej ma efekt relaksacji masażu. Łatwa w instalacji. Dzięki interfejsowi z tyłu jest łatwy i wygodny w instalacji i czyszczeniu.

Dane techniczne
Materiał: stal nierdzewna (304)
Kolor: srebrny
Moc: 10W światło RGB
Rozmiar całkowity: 45 cm
Średnica wewnętrzna złącza: 1.3 "(32 mm)
Długość złącza: 0.87 "(22 mm)
Gwint żeński PVC średnica: 1.3 "(32 mm)

Zawartość opakowania
fontanna ze stali nierdzewnej
pilot zdalnego sterowania
LED Strip Light (18 różnych kolorów)
przewód zasilający
2 podłączenia wodne

Szczegóły produktu
10 Przedmioty
15 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku