Wszystkie bestsellery
  • Banner

  • Banner

    SeoHost.pl

Ploter Tnący Winylowy 87 cm LCD USB Program

2 157,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

WYDAJNOŚĆ CIĘCIA

Z maksymalnym podawaniem papieru 870 mm (34,3"), maksymalną szerokością cięcia 780 mm (30,7"), dokładnością cięcia +/- 0,01 mm (0,0004") i dokładnością przesuwu papieru 3 m (118").

STABILNOŚĆ

Z płytą główną typu D i szybką pamięcią podręczną 128K-2M. 2 podwójne sprężynowe rolki dociskowe i aluminiowy pręt radełkowany zapewniają, że podawanie papieru nie zmienia się na duże odległości. Płyta główna posiada 2MB pamięci.

DIGITAL CONTROL

Ekran LCD i duży panel sterowania dla bardziej intuicyjnej obsługi. Nacisk cięcia regulowany od 10-500 g i prędkość cięcia od 10-800 mm na sekundę.

WYSOKA KOMPATYBILNOŚĆ

To urządzenie posiada COMPIM, USB do precyzyjnej kontroli i obsługuje język DM/PL, HP/GL. System: PC z procesorem Pentium lub kompatybilny komputer (Windows), Windows XP/Vista/7/8/10 (32 i 64). NIE jest kompatybilny z systemem Mac.

SZEROKIE ZASTOSOWANIE

Nadaje się do powierzchni reklamowych, różnych dekoracji, rzemiosła, idealny do tworzenia etykiet i znaków itp.

34-calowy ploter tnący

Ten profesjonalny 34-calowy ploter do cięcia winylu ze stojakiem jest dostarczany z łatwym w obsłudze projektem i oprogramowaniem SIGNMASTER, które umożliwia cięcie profesjonalnych, niestandardowych projektów i znaków. Możesz używać swoich ulubionych czcionek, importować niestandardową grafikę i projektować własne kształty!

Z podświetlanym ekranem LCD i dużymi przyciskami panelu sterowania. Naciśnij te przyciski, aby ustawić prędkość i moc. Cyfrowy wyświetlacz zapewnia dokładną i precyzyjną regulację. Nadaje się do powierzchni reklamowych, różnych oznakowań, rysowania konstrukcji budynku lub rysowania linii, dekoracji samochodów, paneli szklanych, rękodzieła, produktów uzupełniających do przenoszenia ciepła, dekoracji wnętrz, tworzenia etykiet, przemysłu kosmetycznego, samochodów, projektowania mody itp. Z dużym podawaniem papieru i dużą szerokością cięcia, wysoką dokładnością cięcia i podawania papieru. Wyposażona jest w płytę główną typu D oraz silniki krokowe.

Porty USB i szeregowe

Dostępne są porty COMPIM i USB. Wyposażony jest w standardowy interfejs USB 2.0. Istnieje elastyczne przełączanie między portami USB i wirtualnymi portami szeregowymi.

Regulowana moc i prędkość

Cyfrowy panel sterowania służy do regulacji siły i prędkości cięcia w celu uzyskania bardziej precyzyjnego i kontrolowanego cięcia.

Precyzyjne ostrze

Trzy standardowe ostrza o średnicy 2 mm są kompatybilne z Roland. Zamknięty uchwyt ostrza nie jest łatwy do wyślizgnięcia.

Konstrukcja zapobiegająca odchyleniom

2 regulowane rolki dociskowe z podwójną sprężyną, aluminiowy pręt radełkowany, bardzo precyzyjne koła dociskowe i linia podziału zapobiegają podawaniu papieru na duże odległości.

Solidny stojak podłogowy

Wyposażona, wytrzymała metalowa podstawa i 4 kółka umożliwiają łatwe przemieszczanie.

Specyfikacja:
Maksymalny podajnik papieru: 870 mm (34,3")
Maksymalna szerokość cięcia: 780 mm (30,7")
Ciśnienie cięcia: 10-500g
Prędkość cięcia: 10-800 mm na sekundę
Przechowywanie: 128K-2M
Dokładność cięcia: 0,01 mm (0,0004")
Waga brutto: 20,3 kg (44,8 funta)

W zestawie:

Ploter tnący 34 cale
oprogramowanie SIGNMASTER
uchwyt na ostrze
3 ostrza
obsadka do pióra
3 kable (USB / szeregowy / przewód zasilający)
dysk flash USB
instrukcja obsługi
stojak podłogowy

Szczegóły produktu
6 Przedmioty
15 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku