Wszystkie bestsellery
  • Banner

  • Banner

    SeoHost.pl

WYCIĄGARKA WCIĄGARKA ELEKTRYCZNA VEVOR 4000LBS

VEVOR 4000LBS 13m

1 197,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

VEVOR 4000LBS 12V Wyciągarka Elektryczna z Bezprzewodowym Pilotem Zdalnego Sterowania do ATV SUV Trailer Truck Steel Rope Off Road

Wciągarka wyróżnia się dobrą jakością i wysoką wydajnością. Posiada odporną na ścieranie nakładkę stykową z odlewu aluminiowego i wzmocniony pakiet kontrolny. Kabestan elektryczny jest wyposażony w silną stalową linkę z wysoką wytrzymałością. Wciągarka jest łatwa w użyciu. Jak tylko zwolnisz przycisk, kabel jest zablokowany. Mocny nowy 12V silnik jest podłączony do 3-etapowej przekładni planetarnej. Bezprzewodowy zestaw zdalnego sterowania, możesz obsługiwać wciągarkę ATV w niepewnej sytuacji z dala od pojazdu za pomocą bezprzewodowego pilota zdalnego sterowania. Szerokie zastosowanie, wciągarka UTV o pojemności do 4,000 funtów daje radę przy ratowaniu pojazdu przed błotem, pochyłami i kiepskim podłożem. Wodoodporny i odporny na błoto umożliwia pracę w złych warunkach.

Uwaga:Nie należy przekraczać ładowności. Jeśli silnik się przegrzewa, zatrzymaj się na chwilę, aby go ochłodzić.

Solidna konstrukcja

Matowe czarne wykończenie wciągarki samochodowej wykonane jest z wytrzymałej stali nierdzewnej. Jest odporny na promieniowanie UV i korozję, jednocześnie wyglądając na niski profil. Będzie to twój niezawodny asystent poza drogami.

Solidna linka stalowa

Podobnie jak większość wciągarek, ta działa pod wolnym sprzęgłem szpuli, gdy tylko trzeba wyciągnąć linię. Jego 32.8 ft kabel jest wykonany z grubych i wytrzymałych stalowych przewodów, które są trudne do uszkodzenia.

Mocny silnik

Ta wciągarka ma wodoodporny silnik z magnesem trwałym o mocy 1.8 km. Jest on podłączony do 3-etapowej przekładni planetarnej układu napędowego.

Bezprzewodowy / przewodowy pilot zdalnego sterowania

Pakiet zawiera bezprzewodowe i przewodowe zdalne sterowanie oraz przełącznik rocker zamontowany na kierownicy, co pozwala na uruchomienie operacji odzyskiwania w niepewnej sytuacji z dala od pojazdu.

Kompletne akcesoria

Wszystkie wciągarki wyposażone są w ulepszony zestaw akcesoriów, które zawiera bezprzewodowy/przewodowy pilot zdalnego narzędzia, stalowa linka, hak i 4-way rolki fairlead, zapewniając doskonałą wydajność pracy.

Szerokie zastosowanie

Jeśli masz kłopoty, gdy szukasz kempingu, do którego nikt inny nie może się dostać. Zmodernizowana wciągarka będzie ratownikiem, który uratuje twój pojazd przed błotem, pochyłami lub kiepskim podłożem.

1814 kg ciężaru elektryczna wciągarka

Odzyskaj zablokowany pojazd, ciągnij drewno lub załaduj łódź za pomocą tej potężnej wciągarki samochodowej. Silnik pozostaje cichy, podczas gdy 3-etapowa przekładnia planetarna system zapewnia szybką prędkość. Wyposażony w automatyczny hamulec przytrzymujący ładunek dla bezpieczeństwa, ten kabestan elektryczny jest niezbędny do następnej przygody terenowej.

Specyfikacja:
Moc znamionowa: 414 funtów (1814 kg)
Silnik: 1,8 KM (1,3 kW), 12 V
Przełożenie: 135:1
Średnica kabla: Ø 5,4 mm
Długość kabla: 13m
Waga: 10 kg

W zestawie:

1 x 4,000 lbs kabestan elektryczny

1 x bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania

1 x przewodowy pilot zdalnego sterowania

1 x rolka Fairlead

1 x zestaw akcesoriów

1 x instrukcja obsługi

Szczegóły produktu
10 Przedmioty
15 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku