Wszystkie bestsellery
  • Banner

  • Banner

    SeoHost.pl

WYCIĄGARKA ELEKTRYCZNA VEVOR 13500 LBS WCIĄGARKA 12V

VEVOR 13500 LBS 27m

2 297,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

WYCIĄGARKA ELEKTRYCZNA VEVOR 13500 LBS WCIĄGARKA 12V

WYCIĄGARKA ELEKTRYCZNA 12V SAMOCHODOWA WCIĄGARKA

WYCIĄGARKA ELEKTRYCZNA DO LAWETY WCIĄGARKA 12V

Sterowanie bezprzewodowe, lina syntetyczna o długości 27 metrów, dla ATV SUV ciężarówek, łodzi, przyczep, Off Road.

Wyciągarka VEVOR 13500 LBS 12V to najnowszy model wyciągarek Vevor. Idealnie nadaje się dla użytkowników, którzy chcą wykorzystać ją w terenie, nawet w najcięższych warunkach. Dzięki dodatkowemu systemowi uszczelek nie jest jej straszne błoto, kurz czy woda. Dodatkowo wyciągarka posiada w zestawie gumowy pilot przewodowy. Jeśli szukasz bezawaryjnej wyciągarki, która spisze się w ekstremalnych warunkach off roadowych to dobrze trafiłeś. Wyciągarki te idealnie nadają się do użytkowania w terenie. Większy silnik (6,5 KM), nowy zintegrowany przekaźnik, dodatkowe uszczelki, wytrzymałe stopy mocujące, szczelne gniazdo pilota, wszystko to sprawia, iż wyciągarka spisuje się nawet w najcięższych warunkach w terenie.

Solidna konstrukcja

Matowe czarne wykończenie wciągarki samochodowej wykonane jest z wytrzymałej stali nierdzewnej. Jest odporna na promieniowanie UV i korozję. Będzie to twój niezawodny asystent na drodze.

Silna lina syntetyczna

Lina syntetyczna jest lżejsza i mocniejsza niż stalowa linka o równoważnym rozmiarze. Działa pod wolnym sprzęgłem szpuli, gdy tylko trzeba wyciągnąć linę. Jest łatwa w użyciu lub wymianie na miejscu.

Mocny silnik

Ta wciągarka ma wodoodporny silnik o mocy 6.5 KM. Jest on podłączony do 3 stopniowej przekładni planetarnej układu napędowego.

Bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania

Pakiet zawiera bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania i przełącznik rocker zamontowany na kierownicy, co pozwala na uruchomienie w niepewnej sytuacji z dala od pojazdu.

Kompletne akcesoria

Wszystkie wciągarki są wyposażone w zmodernizowany zestaw akcesoriów, który zawiera bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania, szeklę i rocker montowany na kierownicy, zapewniając doskonałą wydajność pracy.

Szerokie zastosowanie

Jeśli masz kłopoty w terenie do którego nikt inny nie może się dostać, zmodernizowana wciągarka będzie ratownikiem, który uratuje twój pojazd przed błotem, pochyłami lub błotnistym podłożem. Wodoodporna, odporna na błoto i śnieg umożliwia pracę w złych warunkach.

Elektryczna wciągarka 6123 kg

Odzyskaj zablokowany pojazd, ciągnij drewno lub załaduj łódź za pomocą tej potężnej wciągarki samochodowej. Silnik pozostaje cichy, podczas gdy 3-etapowa przekładnia planetarna zapewnia szybką prędkość. Wyposażona w automatyczny hamulec przytrzymujący ładunek dla bezpieczeństwa, ten kabestan elektryczny jest niezbędny do następnej przygody terenowej.

Wytrzymały materiał

Zaawansowana lina syntetyczna

Mocny silnik

Bezprzewodowy zestaw zdalnego sterowania

Przekładnia trójstopniowa przekładnia planetarna

Rodzaj hamulca: dynamiczny

Uciąg: 13,500 funtów (6123.5 kg), 11 794 kg - przy użyciu zblocza

Silnik o mocy: 6.5 hp (4.8 kW)

Napięcie 12 V

Przełożenie: 265:1

Średnica kabla: 3/8 cala (9.5 mm)

Długość liny: 27 m (92 ft)

Waga: 58.4 funta (26.49 kg)

Rozmiar opakowania: 24.41 "x 14.17" x 10.63"

W zestawie

wyciągarka

uchwyt zdalnego sterowania

bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania

szekla

zestaw akcesoriów

instrukcja obsługi

Szczegóły produktu
10 Przedmioty
15 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku