Wszystkie bestsellery
  • Banner

  • Banner

    SeoHost.pl

AMYAMY Stół krzyżowy Imadło robocze

BGT6300-1

447,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

MINI STÓŁ DO FREZARKI WIERTARKI IMADŁO STOŁOWE

Stół krzyżowy AMYAMY

Stół roboczy do frezowania wielofunkcyjny regulowany X-Y

Stół roboczy pomaga w utrzymywaniu obrabianych przedmiotów w jednym miejscu. Zalety naszego produktu docenią głównie domowi majsterkowicze. Dzięki naszemu stołowi roboczemu nie będziesz już potrzebował wielkiego i ciężkiego imadła!

Dzięki zastosowaniu stopów aluminium stół jest niezwykle lekki i wytrzymały. Może być używany do bardzo dokładnej obróbki.

Mini wielofunkcyjny stół roboczy BGT6300-1. Stół nadaje się do różnych wiertarek i uchwytów wiertarskich. Może również odnosić się do innych odpowiednich maszyn. Stół składa się z kilku regulowanych szczelin ze stopu aluminium, może zagwarantować minimalną przestrzeń i zapewnić dokładność.

Stół roboczy z trzema rowkami w kształcie litery T, standardowy rozmiar to 15 x 8 x 6 mm. Skala znajduje się przed ruchomym pozycjonowaniem. Pokrętło regulacji zerowej obraca okrąg o 1.25 mm. Krata jest równa 0.05 mm. Odległość osi Y osi X wynosi 200 mm, skok wynosi 50 mm. Rozmiar stołu roboczego wynosi 310 x 90 mm, a wysokość 76 mm, w tym dwa zaciski robocze.

Otwór montażowy odległość: dwa otwory 9.3 cm od najbliższego jest w środku 9.8 cm, odległość wynosi 11.2 cm

Stół idealnie nadaje się do stosowania w narzędziach warsztatowych. Stół krzyżowy do wiercenia, frezowania itp..

stół roboczy BGT6300-1

Szczegóły produktu
10 Przedmioty
Zobacz także
9 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku