Wszystkie bestsellery
  • Banner

  • Banner

    SeoHost.pl

PIEC TYGLOWY DO TOPIENIA METALI KOLOROWYCH 2 KG

1 697,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

PIEC TYGLOWY DO TOPIENIA METALI KOLOROWYCH

VEVOR Cyfrowy Automatyczny Piec do Topienia metali

Piec tyglowy do topienia złota srebra miedzi biżuterii

Cyfrowy automatyczny piec tyglowy to narzędzie przydatne w pracy wiążącej się z przetapianiem metali szlachetnych i półszlachetnych takich jak złoto, srebro oraz miedź. Piec do topienia o kompaktowej konstrukcji jest idealny do użytku profesjonalnego. Korzystają z niego złotnicy zakładów jubilerskich oraz majsterkowicze. Model Vevor odznacza się wysoką mocą, szybkim rozgrzewaniem oraz zabezpieczeniem więc sprawdzi się zarówno w profesjonalnym, jak i amatorskim warsztacie. Wysoką wydajność oferowanego pieca osiągnięto za sprawą mocy 1750W. Dzięki temu urządzenie rozgrzewa się do maksymalnej temperatury 1150°C. Zamiast termostatu w modelu zastosowano dużo bardziej dokładny moduł PID (±0,5%). Wielkim atutem jest tygiel z grafitu, charakteryzujący się bardzo dużą wytrzymałością cieplną niezbędną do przetapiania metali.

Pracę z dużą ilością kruszcu jednocześnie zapewnia tygiel o pojemności 294 cm³. Przemyślana konstrukcja urządzenia sprawia, że umieścisz je praktycznie wszędzie, kompaktowe rozmiary pozwalają zorganizować miejsce pracy nawet na małej powierzchni. Wygodny uchwyt zwiększa mobilność pieca. Produkt jest niezwykle łatwy w obsłudze, a nowoczesny wyświetlacz umożliwia intuicyjną kontrolę nad sprzętem. Bogate walory użytkowe, w połączeniu z solidnym wykonaniem sprawiają, że ten model posiada niepowtarzalną pozycję na rynku. Tygiel Premium. Wysoce zaawansowany moduł PID. Konstrukcja odporna na ciepło. Siatka izolacyjna i szczypce do tygla.

Tygiel wykonany jest z czystego grafitu, aby zapewnić odporność na temperaturę. Tygiel jest tworzony przez obrót, dzięki czemu stabilność minerału jest całkowicie utrzymywana. Konstrukcja rowka ułatwia wylewanie i napełnianie stopu. Piec do topienia jest wyposażony w zaawansowany moduł PID i cyfrowy system sterowania, aby zapewnić dokładne i wygodne topienie metalu. Rzeczywista temperatura w piecu jest monitorowana co 2 sekundy. Wykorzystuje żaroodporne i użyteczne materiały izolacyjne. Promieniowo ułożone elementy grzejne są w pełni funkcjonalne i zapewniają równomierny rozkład temperatury w tyglu do topienia. Wysoka wydajność i skuteczna izolacja zapewniają szybkie osiągnięcie wymaganej temperatury topnienia. Siatki izolacyjne zapobiegają przypadkowemu kontaktowi z komorą grzewczą. Tygiel do topienia jest wyposażony w zacisk który pasuje do rowka wokół głowicy tygla, dzięki czemu można go bezpiecznie używać. Najwyższa regulowana temperatura wynosi 1150 stopni celsjusza, co jest idealne na profesjonalne zastosowanie. Ten piec wykorzystujący najwyższej jakości materiały może spełnić wymagania przemysłu i warsztatów, które zajmują się obróbką metali szlachetnych, takich jak złoto, srebro i miedź.

Kolor: czerwony

Pojemność: 2 KG

Pobór mocy: 1750W

Napięcie znamionowe: 220V(EU)

Max. Temperatura podgrzewania: 1150 ℃ (2102 ℉)

Dokładność pomiaru zakresu ogrzewania: ± 0.5%

Temperatura otoczenia: 0-50 ℃ (32-122 ℉)

Wilgotność otoczenia: 30-85%

Tygiel do topienia wymiary wewnętrzne (średnica x wys.): 4.4 x 14 cm

Tygiel do topienia wymiary zewnętrzne (średnica x wys.): 7.2 x 15.5 cm

Wymiary (dł. x szer. x wys.): 35 x 25 x 38 cm

Waga netto: 12.5 kg

Wymiary wysyłki (dł x szer x wys): 38.5 x 38.5 x 42.5 cm

Waga brutto: 15 kg

Zawartość paczki:

piec do topienia

tygiel grafitowy

szczypce

instrukcja produktu

Szczegóły produktu
12 Przedmioty
15 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku