HULAJNOGA ELEKTRYCZNA KUGOO S1 350W 30 km/h

Kolor
1 779,00 zł
Ilość

Opis

HULAJNOGA ELEKTRYCZNA KUGOO  S1

Elegancka i poręczna hulajnoga z systemem szybkiego składania

dla dorosłych, dzieci i młodzieży

Hulajnoga KUGOO S1 sprawdzi się rewelacyjnie na dystansie do 30 km, takiej odległości nie osiągnie większość pojazdów w tym przedziale cenowym. Mocny silnik znajdujący się w przednim kole pozwala hulajnodze rozpędzić się do 30 km/h. Maksymalna prędkość zależy jednak od nawierzchni i wagi kierowcy. Moc silnika 350W, także wykracza poza możliwości innych hulajnóg tej klasy. Jest lekka, waży tylko 11 kg, ale to nie przeszkadza w udźwignięciu obciążenia o wadze do 120 kg. KUGOO S1 może z łatwością pokonywać wzniesienia o nachyleniu nawet 15°. Kierownicę ustawić można na trzech wysokościach: 930 mm, 1070 mm i 1160 mm, dzięki czemu będzie ona odpowiednia dla osób o różnej wysokości. Bardzo dobra propozycja dla osób podróżujących po ścieżkach rowerowych szczególnie asfaltowych, opór toczenia jest znikomy i można przejechać jeszcze więcej. Oferuje moc, szybkość i zasięg na poziomie Xiaomi M365 Pro, za którą trzeba zapłacić ponad 2000 zł. Jest solidna, wygodna i niezawodna, a do tego dobrze się składa.

SPECYFIKACJA

 

Marka: KUGOO

Model: S1

Kolor: czarny

Tryb prędkości: 15 km/h, 25 km/h, 30 km/h

Akumulator: 18650 akumulator litowo-jonowy

Max. Przebieg: do 30 km

Max. Prędkość: do 30 km/h

Max. Obciążenie: 120 kg

Światło: lampa przednia, światło tylne

Dopuszczalne nachylenie (w zależności od wagi): 15 stopni

Pojemność akumulatora: 7,5 Ah

Napięcie akumulatora : 36 V

Typ silnika: Bezszczotkowy silnik prądu stałego

Moc znamionowa silnika: 350 W

Max. Prędkość obrotowa silnika: 700 obr / min

Napięcie znamionowe silnika: 36 V

Maks. Moment obrotowy: 13,3 Nm

Czas ładowania: 4 godziny

Wodoodporność: IP54

Rozmiar koła: 8-cali

Odległość hamowania: 4 m

Waga produktu: 11 kg

Waga opakowania: 15 kg

Wymiary produktu: 1050 x 450 x 930/1070/1160 mm (rozłożona)

Wymiary opakowania : 1030 x 210 x 405 mm

Rozmiar składania: 960 x 210 x 330 mm

22_hulajnoga_elektryczna_Kugoo_S1.png

Dzięki składanym poprzeczkom kierownicy Kugoo S1 po złożeniu stanowi bardzo zgrabny pakunek który pozwala wygodnie zabrać hulajnogę ze sobą do metra, autobusu czy pracy. Hulajnoga Kugoo S1 w pełni składana w 3 sekundy. Zapewnia nam komfort podróżowania na najwyższym poziomie. Kierownica jest nie tylko regulowana, ale również… składana. Możemy wyjąć rączki, aby zmniejszyć jej szerokość lub/i zwolnić blokadę przy podeście, aby w dwóch ruchach złożyć całą hulajnogę do mniejszych rozmiarów. W połączeniu z bardzo małą wagą hulajnogi (11 kg) otrzymujemy pojazd wygodny nie tylko w trakcie jazdy, ale również podczas przenoszenia.

Hulajnoga Kugoo S1 posiada opony, które wyglądem przypominają plaster miodu a w połączeniu z amortyzatorem dają nam w efekcie pojazd, który oferuje gładką, miękką i przyjemną jazdę. Są one bezdętkowe, posiadają dużą wytrzymałość i nie są narażone na przebicia. Jeżdżąc na nich nie musimy obawiać się o przebicie opony i możemy zapomnieć o wożeniu ze sobą pompki i opony na zmianę.

Jak się jeździ? Bardzo przyjemnie! Hulajnoga bobrze przyspiesza, zwłaszcza przy najwyższym ustawieniu trybu szybkości, gładko utrzymuje prędkość, bez problemów radzi sobie z typowymi podjazdami, jakich dziesiątki można napotkać na osiedlach. Koła o średnicy 8″ bardzo dobrze sprawdzają się podczas jeżdżenia po pełnych drobnych pułapek osiedlowych dróżkach i pozwalają dobrze wykorzystać moc silnika na prostych, równych ścieżkach rowerowych i bocznych ulicach. Amortyzacja zarówno przedniego, jak i tylnego koła okazuje się bardzo skuteczna, dobrze radzi sobie z wszelkimi wybojami. Jest to świetny wybór dla osób, którym marzy się miejska hulajnoga elektryczna odpowiednia dla wszystkich członków rodziny. To przede wszystkim budżetowy sprzęt dla osób, które nie chcą wydać na hulajnogę ponad 2 tysiące złotych. Tym samym biorąc pod uwagę przelicznik cena/jakość jest to jeden z lepszych wyborów na rynku.

Uwaga:

1. Należy przestrzegać lokalnych przepisów ruchu drogowego.

2. Podczas jazdy należy używać kask i narzędzi ochronnych, aby zapewnić bezpieczną jazdę.

3. Ze względów bezpieczeństwa nie jeździć w deszczowe dni ani moczyć hulajnogi.

4. Zimą należy regularnie ładować hulajnogę elektryczną. Zaleca się ładowanie raz w miesiącu, aby uniknąć uszkodzenia akumulatora.

5. Przedstawione osiągi mogą ulec pomniejszeniu w zależności od wagi użytkownika, terenu po jakim się porusza oraz warunków atmosferycznych takich jak silny wiatr czy temperatura otoczenia.

6. Wszystkie nasze hulajnogi elektryczne spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i posiadają certyfikat CE / FCC / RoHS.

7. Naprawy gwarancyjne realizowane są w Polsce.

W zestawie:

hulajnoga elektryczna

ładowarka

instrukcja obsługi

torba na rzepy

Szczegóły produktu
7 Przedmioty
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku